SHOW AKROBATYCZNO-TANECZNE „PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA”
🤩PREMIERA! Nasze akrobatki kolejny raz wystąpią na deskach Pałac Kultury Zagłębia ZAPRASZAMY na nowe SHOW ” PODRÓŻE dookoła ŚWIATA”🌍 Po ostatnim sukcesie i wyprzedanych wszystkich biletach, wystawiamy dwa Przedstawienia! Już 4 czerwca możesz nas zobaczyć o 16.00🕓 lub o 19.00🕖
 
 
🌍Marzysz o zobaczeniu całego Świata?
Z nami możesz wybrać się w jedyną i niepowtarzalną PODRÓŻ, która będzie niesamowitym przeżyciem dla CAŁEJ RODZINY. Wyprawa dookoła Świata to najlepszy prezent na Dzień Dziecka i nie tylko… W końcu każdy z nas ma swoje, dziecięce marzenia.
Taniec to język Narodów. Cały Świat tańczy, ale jeszcze nikt nie połączył tego z AKROBATYKĄ! Najnowsze Przedstawienie Studio Activo to zapierające dech SHOW, wyszukana choreografia oraz najwyższy poziom akrobatyki i tańca, a to wszystko w międzynarodowym klimacie. Czy da się pokazać to na jednej scenie, za pomocą ruchu? Z nami nie istnieje słowo „niemożliwe”! Na tę niezapomnianą przygodę zabierze Cię aż 70 utalentowanych Akrobatek! Poczujesz gorący temperament Hiszpanii, mroczny klimat Transylwanii, pozytywną energię Brazylii, bogactwo kulturowe USA i wiele więcej. Wybierzemy się na kawę do Francji i na spotkanie z Kleopatrą w Egipcie. Brzmi ciekawie? To dopiero początek… Zdradzimy tylko, że wielki finał będzie czymś, czego jeszcze nie widziałeś!
To jak, pozwolisz zabrać się w akrobatyczną podróż dookoła Świata?